אודות Cardo.co.il

כולם כבר יודעים שהיום אי אפשר בלי פרסום דיגיטלי. בלי נוכחות ברשת, בשיח וברשתות החברתיות העסק שלכם פשוט מפסיד לקוחות לעסקים מתחרים.
תחום הדיגיטל מתקדם בקצב הטכנולוגיה, וזאת, כידוע מתקדמת בקצב מסחרר. עסקים רבים מתקשים להבין איפה ואיך הם יכולים להשקיע את תקציב השיווק שלהם בצורה יעילה. קידום אתרים אורגני... גוגל אדוורדס... שיווק באימייל... נוכחות ברשתות חברתיות... ניו-מדיה... ועוד ועוד. תחום הדיגיטל עשוי להיראות מסובך ומאיים לעסקים רבים.
אנחנו בקארדו שמנו דגש על העסקים הקטנים והבינוניים. קארדו הוא כלי שמאפשר לכם להתחיל ולהתנסות בשיווק דיגיטלי. אנחנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לספר למומחי הדיגיטל על עצמכם, על הצרכים שלכם ועל החזון שלכם ולשמוע מהם איך הם חושבים שהם יכולים לעזור לכם לגדול ולשגשג. תנו למקצוענים לשכנע אתכם שהם יודעים מה נדרש בכדי להצעיד את העסק שלכם קדימה. לא פחות חשוב, אתם תקבלו מהמומחים הצעות מחיר ותהיו מסוגלים לקבל מושג על המחיר ההוגן בשוק לצרכים שלכם.
האתר קארדו מאפשר לכם להגיע לעשרות מומחים בלי לעשות טלפון אחד ובלי כל התחייבות. ספרו מעט על עצמכם ועל העסק שלכם והמערכת שלנו תמצא את המומחים המתאימים לכם ביותר ותשלח אליהם את הפרטים שלכם. אותם מומחים יחזרו אליכם ויספרו לכם על עצמם ומה הם חושבים תהיה הדרך הטובה ביותר לעזור ולענות על הצרכים והרצונות שלכם. לכם נותר רק לקרוא את ההצעות שלהם, ללמוד מהן האפשרויות שעומדות בפניכם, להתרשם מהיכולות והדירוגים של המומחים, וכמובן - לבחור ולהצליח.
נשמח לשמוע מכם! אנחנו זקוקים לפידבקים ולרעיונות שלכם. אתם מוזמנים לכתוב לנו כל העולה על דעתכם בטופס יצירת קשר. נשמח לכל בקשה, רעיון, דיווח על תקלות ובכלל. תגובה מהירה מובטחת לכל פניה. אה, ואל תשכחו לשתף חברים, אתם יודעים, לא נצליח בלעדיכם.
נסו אותנו, אתם לא מתחייבים לדבר. אתם מוזמנים להירשם ולהגיש בקשה כאן.
בהצלחה רבה,
צוות Cardo.