המרקטפלייס הישראלי לשיווק ברשת
כל המומחים להקמת אתרים, מדיה חברתית, קידום אתרים ותוכן

למה Cardo.co.il?

צריכים להקים אתר לעסק? אולי לקדם את האתר הקיים? אולי להביא לקוחות באמצעות המדיה החברתית? או כל צורך דיגיטלי אחר.
בדרך כלל אתם מחפשים את המומחה המתאים בגוגל או ברשתות החברתיות, בוחרים חמישה עד עשרה מועמדים ומתחילים בתהליך ארוך ומתסכל של לימוד וסינון כדי לבחור מי הכי מתאים לכם.
אצלנו בקארדו התהליך הוא אחרת. אתם לא פונים למספר מצומצם של מומחים. בטופס אחד קצר אתם מגיעים לתיבת הדוא"ל של כל המומחים בפנייה אחת. המומחים שרשומים אצלנו ישמחו לחזור אליכם בהצעת מחיר. אין דרך טובה יותר לקבל מושג טוב על המחירים האמיתיים בשוק ועל האפשרויות שלכם.
מנגנון מסרים בתוך האתר יחסוך לכם זמן יקר שמתבזבז על שיחות סרק בטלפון. אבל אם תרצו – כל הפרטים של המומחים פתוחים לפניכם והם ישמחו אם תתקשרו.
החלטתם לא לעבוד אם מומחה מהאתר? לגיטימי. אתם לא מתחייבים לדבר.
הלכתם על מומחה מהאתר? אנחנו נתקשר אליכם לשמוע את חוות דעתכם הכנה. כל חוות הדעת והדירוגים במערכת 100% אמינות ונכתבות על ידיי אנשי קארדו.
נספר לכם שבמידה ועסקה ביניכם ובין המומחים יוצאת לדרך לכם זה לא עולה דבר. אנחנו לוקחים מהמומחים עמלה בגובה 7% מסכום העסקה. אל תדאגו, העמלה הזאת לא תגולגל אליכם, עצם העובדה שמומחים נוספים מתחרים עליכם תייצר עבורכם את המחיר הריאלי וההוגן בשוק.
חשוב לדעת, יש לכם אפשרות לשלם למומחים באופן מקוון דרך אתר קארדו. אם תעשו זאת תקבלו החזר בגובה 3% על התשלום. שווה לשלם דרך האתר.