למה כדאי לכם להשתמש ב-Cardo.co.il

החברות הגדולות כבר הבינו מזמן את יעילות הפרסום בדיגיטל, למדו את התחום והתחילו להפנות תקציבים לכיוונו על חשבון ערוצים מסורתיים כמו עיתונות, רדיו וטלוויזיה. העסקים הקטנים והבינוניים נשארו קצת מאחור. גם בגלל מורכבות התחום וגם בגלל טווח המחירים הרחב והמבלבל.
אנחנו יודעים שאתם מתלבטים מה כדאי לעשות. להשקיע בקידום האתר? ליצור נוכחות ברשתות החבריות? לפרסם בפייסבוק? ואולי בכלל לשדרג את האתר הקיים? לכל השאלות שלכם יש מומחים שיכולים להסביר לכם בפירוט על היתרונות והחסרונות של כל מהלך.
את המומחים הללו תוכלו למצוא אצלנו בקארדו. בקארדו אתם פשוט מגישים מה שאנחנו קוראים "בקשה". בבקשה אתם מתבקשים לספר קצת על עצמכם וקצת על הצרכים שלכם. הבקשה הזו נשלחת לכל המפרסמים הרלוונטיים ביותר עבורכם, ויש עשרות כאלה אם לא מאות. חלק גדול מאותם מפרסמים יוכלו לענות על הצרכים שלכם בצורה מיטבית והם יחזרו אליכם עם פרטים נוספים והצעות מחיר. כך תוכלו גם להבין טוב יותר מהן האפשרויות שעומדות בפניכם, וגם לקבל מושג כללי על המחיר הסביר בשוק. אין לכם מה להפסיד – רק להרוויח ולקדם את עצמכם.
לאחר שקיבלתם פניות של משווקים רבים, אתם מוזמנים להתרשם ולהחליט עם מי מהם הייתם רוצים להתקדם וליצור איתם קשר. אפשר לתקשר במערכת המסרים הפנימית באתר קארדו, אך בנוסף כל הפרטים שלהם, מייל, כתובות ומספרי טלפון פתוחים בפניכם ואתם יכולים ליצור איתם קשר ישיר.
נספר לכם שבמידה ועסקה ביניכם ובין המשווק יוצאת לדרך לכם זה לא עולה דבר. אנחנו לוקחים מהמשווק עמלה בגובה 7% מסכום העסקה. אל תדאגו, העמלה הזאת לא תגולגל אליכם, עצם העובדה שמשווקים נוספים מתחרים עליכם תייצר עבורכם את המחיר הריאלי וההוגן בשוק.
חשוב לדעת, יש לכם אפשרות לשלם למשווק באופן מקוון דרך אתר קארדו. אם תעשו זאת תקבלו החזר בגובה 3% על התשלום. שווה לשלם דרך האתר.
לאחר סיום עסקה אנחנו נתקשר אליכם כדי לקבל את חוות דעתכם הכנה לגבי המשווק. כל חוות הדעת והדירוגים באתר ניתנים אך ורק על ידיי לקוחות שביצעו עסקה עם המשווק דרך האתר. אין אפשרות להכניס דירוגים וחוות דעת מוזמנות במערכת. כל חוות הדעת אמינות ביותר.
קארדו חוסכת לכם ולמשווקים זמן יקר. אתם תקבלו פניות רק ממשווקים שיכולים ורוצים לעזור לכם. תקבלו ידע בתחום וגם מושג במחירים. אתם לא מתחייבים לדבר, לא שווה לכם לנסות? אתם מוזמנים להירשם ולהגיש בקשה כאן.