המרקטפלייס הישראלי לשיווק ברשת
כל המומחים להקמת אתרים, מדיה חברתית, קידום אתרים ותוכן

מחשבות שניות בקשר לבניית אתר בשופיפיי. האם לא כדאי להקים חנות ב-Etsy או אתר ב-Wix או Wordpress?

בניית אתרים
קידום אתרים
[1010]
 - 
8/23/2018 5:55:30 PM
אנחנו חברת אופנה קטנה. מעצבות ומייצרות בגדי נשים מקוריים.

הומלץ לנו לפתוח חנות בשופיפיי. התחלנו את התהליך ואנחנו בשלב יחסית מתקדם. מכל מקום, נתקלנו בקשיים טכניים ובינתיים לא השלמנו את האתר.

בינתיים דיברנו עם מומחים שערערו לנו את הביטחון בבחירה שלנו בשופיפיי כפלטפורמה. נאמר לנו שאולי היינו צריכות לפתוח חנות באטסי או להקים אתר ב-Wix (עשינו אתר תדמיתי ב-Wix בכוחות עצמנו והסתדרנו מצוין), או ב-Wordpress.

יש לנו כרגע כמה עשרות מוצרים למכירה עם צפי להגיע לכמה מאות בודדות של מוצרים.
נאמר לנו שאם נרצה בהמשך נוכל להקים חנות ב-Wix או בוורדפרס עם WooCommerce. האם זה באמת יוכל להתבצע בקלות שכזאת או שאנחנו כובלות את עצמנו עכשיו לשופיפיי? והאם כל מאמצי הקידום של האתר בשופיפיי לא יהיו לריק עם המעבר לאתר חדש?

כבר השקענו לא מעט בחנות בשופיפיי, למעשה אנחנו בישורת האחרונה. אבל עדיין זה אפשרי מבחינתנו לעצור ולחשוב על הדברים מחדש. נשמח לשמוע את דעתכם.
תשובה אחת

שופיפיי הינה מערכת סגורה , ואתם כבולים אליה כל עוד אתם משתמשים בה , מה גם שהיא קצת מורכבת מבחינה טכנית , ויש לה עלויות לא מעטות
וויקס גם אפשרי אבל כמו שציינתם אם יש לכם צפי להגיע לעלות בכמות המוצרים בעתיד , עדיף לכם וורדפרס , מהסיבות שהיא יותר פופולארית , הולכת ומתעדכנת , קלות התפעול , עלויות החנות יהיו זולות יותר , הנראות והוויז'ואליות טובה יותר , ואם תרצו , בע"ה , לקדם את האתר זה יהיה יותר קל , הסנכרון מבחינת מנועי החיפוש יותר טוב ויותר קל . אכן , לא אחת נדרשים לנושא הזה ומקווה שעניתי על השאלה .
אני למעשה בבעלות חוות שרתים בעלת נפח כמעט בלתי מוגבל , מערכת דיוור מובנית , שרתי לינוקס חזקים וטובים ועוד
אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת , יוסף 0544304613
מתלבטים בנושאי שיווק ברשת?
התייעצו (חינם!) עם פאנל המומחים שלנו
צריכים שירות בדיגיטל?
למה לא לפנות לכל המומחים בבת אחת?
איך קארדו עובד?
1כותבים מה צריכים
2הפניה נשלחת למומחים
3 הצעות מחיר חוזרות אליכם
ללא עלות! ללא התחייבות!
ספרו לנו מה אתם צריכים >>