המרקטפלייס הישראלי לשיווק ברשת
כל המומחים להקמת אתרים, מדיה חברתית, קידום אתרים ותוכן

למה אין מכירות באתר למרות שיש תנועה?

בניית אתרים
קידום אתרים
[1018]
 - 
11/4/2018 3:14:01 PM
אתר המכירות שלי לא מצליח להתרומם. השקעתי כסף רב בקידום האתר ובאמת מגיעים לא מעט גולשים לאתר אבל המכירות לא מתחילות אפילו לכסות את ההוצאות. מה אני עושה לא נכון?
תשובה אחת

מערכת קארדו
11/4/2018 3:15:31 PM
מה שאתם מתארים כאן הינו תסכול שמשותף לאתרים רבים. לצערנו, המחשבה שכל מה שנדרש כדי שאתר מכירות יצליח היא תנועה גדולה הינה שגויה.

הנה חלק מהדברים שאתם צריכים לבדוק בעצמכם.

האם האתר שלכם מעוצב בצורה מקצועית ומזמינה? אתר שמעוצב בצורה חובבנית ירתיע גולשים רבים אפילו אם המחירים שלכם אטרקטיביים. פעמים רבות הם אפילו לא יישארו לבדוק מה אתם מציעים אלא ישר יצאו חזרה מהאתר שלכם וזה ישפיע לרעה על ה-Bounce rate של האתר שלכם ועל הדירוג שלכם במנועי חיפוש. כמו כן בדקו האם האתר שלכם עולה במהירות הגיונית. אין טעם לשים כמה סרטים כבדים בעמוד הבית ולגלות שהגולשים שלכם לא ממתינים יותר משתיים או שלוש שניות עד לטעינה של הדף. שוב, זה מוביל לעזיבת האתר שלכם במהירות וההשפעה על ה-Bounce rate תהיה כואבת.

האם השקעתם בתיאור המוצרים שלכם? האם התיאורים מפורטים מספיק? האם השקעתם בהם באופן מקצועי, העברתם אותם אצל קופירייטר? האם הם מותאמים לאפיון של קהל היעד שלכם. ואולי אתם צריכים בכלל מיקרו קופי יעיל? (מוזמנים לקרוא מה זה מיקרו קופי: https://cardo.co.il/articles/מה-זה-מיקרו-קופי-למי-זה-חשוב-ולמה/).

האם הניווט אצלכם באתר מוצלח? גולשים שמגיעים אליכם ולא מצליחים למצוא בקלות את המוצרים שהם צריכים ייעלמו כלעומת שבאו במהירות רבה. שאפו שיהיה באתר שלכם "שביל פירורי לחם" (Breadcrumb navigation) כך שגולשים יוכלו לדעת איפה הם נמצאים ולחזור אחורה בקלות. תפריטי דרופ-דאון נוחים, כמובן תיבת חיפוש בטקסט חופשי. השתדלו שהקטגוריות אצלכם יהיו פשוטות והתאימו אותם לקהל היעד שמבקר אצלכם.


מתלבטים בנושאי שיווק ברשת?
התייעצו (חינם!) עם פאנל המומחים שלנו
צריכים שירות בדיגיטל?
למה לא לפנות לכל המומחים בבת אחת?
איך קארדו עובד?
1כותבים מה צריכים
2הפניה נשלחת למומחים
3 הצעות מחיר חוזרות אליכם
ללא עלות! ללא התחייבות!
ספרו לנו מה אתם צריכים >>