המרקטפלייס הישראלי לשיווק ברשת
כל המומחים להקמת אתרים, מדיה חברתית, קידום אתרים ותוכן

רעיונות להבאת תנועה לאתר

בניית אתרים
קידום אתרים
מדיה חברתית
[1019]
 - 
11/4/2018 4:17:25 PM
שלום. אני מתחיל בשופיפיי ורציתי לדעת אילו רעיונות יש לכם להביא תנועה לאתר חוץ מאשר לפרסם בפייסבוק.
תשובה אחת

מערכת קארדו
11/4/2018 4:18:08 PM
שלום לכם.

ראשית, האפשרות של קידום אורגני באמצעות הוספת מאמרים ותכנים נוספים כגון וידאו ואחרים היא תמיד האפשרות הטובה ביותר לטווח הרחוק.

תמיד יש את הערוץ של פרסום חינמי במדיה החברתית, אם זה קבוצות פייסבוק, חשבון באינסטגרם, גם לינקדאין מתבררת במקרים לא מועטים כאפשרות יעילה. שוב, הכול בהתאם לאופי החנות שלכם ולמוצרים שאתם מוכרים. שימו לב לא להתנהג בקבוצות האלה כמו פיל בחנות חרסינה. יש כללים וחוקים בקבוצות האלה ובדרך כלל המנהלים של הקבוצות הללו לא יהססו להסיר ולחסום אתכם מהקבוצות אם תסטו מהם. אז תוודאו שאתם קודם כל חלק מהקהילה שם לפני שאתם מנסים להתחיל להפנות תנועה אליכם לאתר.

אם אתם פועלים בשוק המקומי תתפלאו איזו השפעה יכולה להיות לסטיקרים הישנים והטובים. אם על רכבים שלכם ושל חברים ואם בכל מיני מקומות כמו בתי קפה, מתנ"סים, קופות חולים וכדומה. כל עסק במיקום ההגיוני עבורו.

אם יש לכם תקציב שיווק אתם יכולים להקדיש חלק ממנו לשיווק משפיענים, בפייסבוק או באינסטגרם (מוזמנים לקרוא על זה כאן: https://cardo.co.il/articles/מהו-שיווק-משפיענים-ואיך-עסק-קטן-יכול-לעשות-בו-שימוש/).

אתם יכולים גם להתחיל לפעול באמצעות שיווק בדוא"ל. בדומה לקידום אורגני מדובר על תהליך ארוך טווח אבל מאוד משתלם. פעלו לפי הכלל של 5-1 או 8-1 לפי אופי העסק שלכם. ז"א 5 או 8 מיילים בעלי ערך בתחום שלכם שאינם מכירתיים ואז מייל יחיד שהינו מכירתי עם הנעה לפעולה, רצוי בתוספת של מבצע מיוחד למנויים הנאמנים שלכם. (מוזמנים לקרוא על זה כאן: https://cardo.co.il/articles/שיווק-בדואר-אלקטרוני-לעסק-הקטן-לעשות-את-זה-נכון/).

ערוץ נוסף הוא לשים חלק מהמוצרים שלכם למכירה באיביי (eBay) ולשים בדף המכירה קישור לאתר שלכם לרכישה של מוצרים נוספים. רצוי שאלו יהיו מוצרים עם הקשר הגיוני כגון מוצרים משלימים וכדומה.

יש את האפשרות לשים גם מודעות ביו-טיוב. תלוי באופי העסק שלכם ובקהל היעד, המודעות הללו הרבה פעמים מתבררות כהשקעה טובה.

מיותר לציין אבל בכל זאת - פרסום ממומן בגוגל ובינג.
מתלבטים בנושאי שיווק ברשת?
התייעצו (חינם!) עם פאנל המומחים שלנו
צריכים שירות בדיגיטל?
למה לא לפנות לכל המומחים בבת אחת?
איך קארדו עובד?
1כותבים מה צריכים
2הפניה נשלחת למומחים
3 הצעות מחיר חוזרות אליכם
ללא עלות! ללא התחייבות!
ספרו לנו מה אתם צריכים >>