המרקטפלייס הישראלי לשיווק ברשת
כל המומחים להקמת אתרים, מדיה חברתית, קידום אתרים ותוכן

איך לשפר נראות של אתר שהוקם באופן עצמאי במערכת Wix?

בניית אתרים
קידום אתרים
[1025]
 - 
11/7/2018 12:01:06 AM
אני במקצועי עורך דין. לאחרונה הקמתי לעצמי אתר בכוחות עצמי במערכת Wix.
בתור אדם שהוא לא איש מקצוע רציתי לשאול מהם הדברים החיוניים שאני צריך בכדי שהאתר שלי יהיה מקצועי ויעיל? איך לשפר את ממשק המשתמש ואת חווית המשתמש של הגולשים באתר שלי?

תשובה אחת

מערכת קארדו
11/7/2018 12:01:38 AM
הנושא של נראות אתר ומה הוא משדר למבקרים הוא תחום מאוד מורכב, מקצועי ובדרך כלל דורש הרבה ניסיון של אנשי מקצוע מתחום העיצוב הגראפי.

אנחנו מבינים שהקמת לעצמך אתר במערכת וויקס. זוהי מערכת נהדרת להקמת אתרים שפונה בדיוק למשתמשים כמוך. יופי של פתרון. אבל יהיה לך קשה להתאים את המערכת לשקף בדיוק את מה שאתה היית רוצה להעביר למבקרים באתר שלך בעצמך. זה ידרוש את המומחיות של אנשי חווית משתמש (אגב, אתה יכול לפנות לאנשי חווית משתמש (UX) וגם לאנשי ממשק משתמש (UI) אצלנו בקארדו. מוזמן ללמוד איך זה עובד).

מכל מקום, ישנם דברים מינימאליים שצריך להקפיד שיהיו באתר שלך. אלו הדברים שכמעט כל גולש היום ברשת מצפה להם וצריך להקפיד עליהם.

1. בדוק שהאתר עולה מהר. אל תשים סרטים או תמונות כבדות בדף הבית ובכלל וודא שהגלישה באתר שלך נעימה ומהירה.

2. הקפד על מערכת ניווט יעילה לפי המומחיות שלך. כעורך דין יכול להיות שאתה עוסק במספר תחומים. וודא שהלקוחות הפוטנציאליים שאולי הגיעו לאתר שלך דרך מנועיי החיפוש מוצאים בקלות ובמהירות את האינפורמציה שהם צריכים. שים את כל המידע שנדרש כדי להגיע אליך אישית (טלפון, אימייל וכו') בצורה הכי קלה להגעה.


3. האם יש לך לוגו? אם אין לך – חשוב שיהיה לך, פנה למעצבים גראפים שמתמחים במיתוג ועשה אחד שמשקף את הערכים המקצועיים שלך. באתר שלך וודא שלחיצה על הלוגו לוקחת את המשתמשים חזרה לדף הבית.

4. וודא שהאתר שלך נראה מעולה לא רק במחשב אלא גם ובעיקר בטלפון נייד. זה בטח לא יפתיע אותך לדעת שאנשים שצריכים עורך דין, לפעמים באופן מיידי, עושים חיפוש אחריו בטלפון הנייד שלהם. האתר שלך צריך להיראות סופר מקצועי גם בנייד.


5. בהמשך לסעיף הקודם. שים אנליטיקה באתר שלך. אנחנו לא יודעים איזה סוג עורך דין אתה. יכול להיות שאתה סוג העורך דין שהלקוחות שלו מחפשים אחיו בנחת במשרד ויושבים ועושים השוואות ולומדים את התחום לפני שהם פונים אליך. יכול להיות שהלקוחות שלך מחפשים עורך דין מעכשיו לעכשיו. אתה צריך להתאים את האתר שלך לפי אופי הלקוחות הפוטנציאליים שלך.

6. בלי קשר, עורכי דין הוא תחום תחרותי באינטרנט. אם אתה רוצה להיות במשחק כנראה שתצטרך לעשות קידום אתרים יעיל לאתר שלך. דאג לעדכון שוטף של האתר שלך בתכנים מקצועיים שיביאו תועלת לגולשים שיבקרו אצלך. מעבר לזה פתוחות בפניך האפשרויות לקידום ממומן, אם זה במנועי חיפוש (גוגל, בינג) או בפייסבוק או מדיה חברתית מקצועית אחרת כגון לינקדאין וכדומה. אם יש לך תקציב שיווק כדאי לפנות למומחים לפחות לשלבים הראשוניים.

7. אנחנו מתארים לעצמנו ששמת באתר שלך תמונות וכדומה. וודא שהתמונות הללו נראות מקצועיות ומשדרות רצינות ואמינות. אם אין לך תמונות מתאימות כדאי לפנות לצלם מקצועי שיעשה לך תמונות שכאלו. ההשקעות הקטנות האלו הופכות את האתר להיראות כמו אתר של מיליון דולר לבין אתר חובבני.מתלבטים בנושאי שיווק ברשת?
התייעצו (חינם!) עם פאנל המומחים שלנו
צריכים שירות בדיגיטל?
למה לא לפנות לכל המומחים בבת אחת?
איך קארדו עובד?
1כותבים מה צריכים
2הפניה נשלחת למומחים
3 הצעות מחיר חוזרות אליכם
ללא עלות! ללא התחייבות!
ספרו לנו מה אתם צריכים >>