המרקטפלייס הישראלי לשיווק ברשת
כל המומחים להקמת אתרים, מדיה חברתית, קידום אתרים ותוכן

האם להפעיל עמוד פייסבוק וותיק ולא פעיל עם הרבה לייקים או לפתוח עמוד פייסבוק חדש?

מדיה חברתית
[1036]
 - 
6/13/2019 8:21:13 AM
יש לי עמוד עסקי בפייסבוק עם כמה אלפיי לייקים שלא היה פעיל במשך תקופה ארוכה. עכשיו אנחנו חוזרים לפעילות ומתלבטים אם להפעיל את הדף הזה או להתחיל מחדש. חשוב לציין שנושא הפעילות נשאר דיי זהה.
תשובה אחת

מערכת קארדו
6/15/2019 6:35:15 AM
שלום לכם. ראשית צריך לברר את המקור של הלייקים. אין ברירה וצריך לעבור אחד אחד ולבדוק מי רלוונטי ומי לא ולנקות. העניין הוא שאם יש לך קבוצה גדולה וכל פוסט זוכה לתגובה קלושה (באופן יחסי לגודל הקבוצה) יתפתח כאן תהליך שרשרת שבו הפוסטים שלכם לא יופצו כדרוש וזה יוביל לכך שהאנגייג'מנט יהיה נמוך שבתורו יוביל לכך שהפוסטים הבאים שלכם יופצו לעוד פחות עוקבים וחוזר חלילה.
אם מדובר באלפים רבים של לייקים והדבר לא מעשי או שאתם מעריכים שהרוב המוחץ של הלייקים לא רלוונטי אז היינו ממליצים להתחיל דף עסקי חדש.
מעבר לזה, תמיד אתם יכולים להתחיל בקטן ולהפריח כמה בלוניי ניסוי. נקו את הלייקים כפי יכולתכם. לאחר מכן כתבו שניים עד ארבעה פוסטים איכותיים שהייתם צופים להם פעילות ושחררו אותם במהלך שבוע-שבועיים. עקבו אחר הדברים. אל תתביישו ליצור קשר עם אנשים ולברר האם הפוסטים הגיעו אליהם כמו כן בחנו האם האנגייג'מנט תואם את הציפיות שלכם. אם התשובה היא שלילית היינו ממליצים לכם לפתוח עמוד חדש ולהתחיל מאפס.
מתלבטים בנושאי שיווק ברשת?
התייעצו (חינם!) עם פאנל המומחים שלנו
צריכים שירות בדיגיטל?
למה לא לפנות לכל המומחים בבת אחת?
איך קארדו עובד?
1כותבים מה צריכים
2הפניה נשלחת למומחים
3 הצעות מחיר חוזרות אליכם
ללא עלות! ללא התחייבות!
ספרו לנו מה אתם צריכים >>